Тақырыбы: | Есеп шығару | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні,айы:15.12.17 | Мұғалімнің аты-жөні: Кудратуллаев М | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: | Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 7.4.1.10 y 7.4.1.11
7.4.1.12
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты | Барлық оқушылар: у=ах3, у=ах2 функцияларының графиктері және қасиеттерін білуі Функциялардың графиктерін салуды және олардың қасиететрін дұрыс қолдана білуі. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: Өзімен қатарлас баладан немесе жасы үлкен адамнан қажетті заттың бірін сұрап ала алады. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар: - Сабаққа қызығушылығы артып, өз ойын жүйелі түрде жеткізеді. Оқушылар сыни тұрғыдан ойлауға . | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңдері | Жоспарланған жұмыс | Ресурстар | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы ( 2-5 минут ) | (МК), Өткен материалды қайталау.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы (6- 35 минут) | (МК,Ұ)
| Оқулық Аудидиск №1Жұмыс дәптері | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы( 35-40мин) | (Қ) «Өзіндік жұмыс» деңгейлік тапсырмалар. (Карточкамен жұмыс).
Сабақты қо1. y=7х2 Функцияның x=3 болғандағы мәнін табыңдар. А) 46 В) 10 С) 27х Д)63 2. х- тің қандай мәнінде y=x2 функциясының мәні 9-ға тең болады. А) 9 В)1 С) -9 Д)3 3. y=x2 функциясы мен y=4 түзуінің қанша қиылысу нүктесі бар. А) 1 В) 2 С) жоқ Д)бірнеше 4. х-ің қандай мәнінде y=x3 функциясының мәні -27 ден үлкен, бірақ 0-ден кіші болады. А) -2 В) -1 С) -3 Д)2 5. Бір координаталық жазықтыққа y=x2 функциясының графигі мен y=x түзуін салыңдар. Осы қисықтардың қиылысу нүктесінің абсциссаларын анықтаңдар. А) х=1 В) х= 0 С) х=0;1 Д)х=2 6. y=-8x2 функциясының графигін салыңдар. Функцияның өсу аралықтарын табыңдар. А) (-∞;0) В) (+∞;0) С)0 Д) (0;+∞) 7. х- тің қандай мәнінде y=x2 функциясының мәні 16-дан үлкен болады. А) х=4 В)х=-4 С)х=6 Д)х=-3 8. y=x2 функциясы мен y=-5 түзуінің қанша қиылысу нүктесі бар. А) 5 В)1 С) 0 Д)2 9. х-ің қандай мәнінде y=x3 функциясының мәні 0- ден үлкен, бірақ 27-ден кіші болады. А) х=1 В) х=3 С)х=0 Д)х=5 10. Бір координаталық жазықтыққа y=x3 функциясының графигі мен y=x түзуін салыңдар. Осы қисықтардың қиылысу нүктесінің абсциссаларын анықтаңдар. А) х=0;-1;1 В) х=0;1 С) х=1,2 Д)х=-1;2 ртындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады.Оқушылар сабақ барысында нені білгенін, қалай жұмыс істегенін ,не қызықты әрі жеңіл болғанын, не киындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдір | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қосымша ақпарат | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қорытындылау | Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз.Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе? 2.Жүргізген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жалпы баға (мұғалімнің рефлексиясы) Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да , оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да , оқу туралы да ?) 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік \ қиындықтары туралы нені білдім ,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
| |
Сабақ бойынша тәлімгердің кері байланысы | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз . Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз . |
Сабақ мақсаттары \ оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба ? | |
Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме ? | |
Жеткізбесе неліктен ? | |
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? | |
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? | |
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды ? Неліктен ? |
Дата: 2019-11-01, просмотров: 296.