Оскільки згідно з умовами курсового проекту задано поселення міського типу, то вважатимемо, що житловий мікрорайон міста забудований п’ятиповерховими будинками з шістьма під’їздами та трьома квартирами на поверху (90 квартир у будинку).
Нагадаємо, що:
Nм - кількість населення у місті за завданням (360000)
Nкв - кількість квартир у місті (144000 )
Nоф. - кількість офісів (3600)
Розрахуємо кількість будинків:
Nбуд = Nкв. /90
Nбуд =144000/90=1600
Знайдемо кількість офісних центрів (1 центр містить 20 офісів):
Nоф. центр = Nоф/20
Nоф. центр =3600/20=180
Розрахуємо початкову кількість телефонів у місті (при рівні телефонізації квартир та виробничих приміщень міста 20%):
Nтел поч = (Nкв+ Nоф) ·0,2
Nтел поч =(144000+3600)*0.2=29520
Знайдемо проектуєму кількість телефонів у місті (при рівні телефонізації квартир та виробничих приміщень міста 100%):
Nтел = Nкв+ Nоф
Nтел =144000+3600=147600
При цьому кількість телефонів, що припадають на квартирних користувачів, складе:
Nкв. тел = Nкв
Nкв. тел =144000
Кількість телефонів, що припадають на офісних користувачів:
Nоф. тел = Nоф
Nоф.тел=3600
Розрахуємо кількість опорних телефонних станцій (1 ОпТС на район зі 100000 мешканців):
NОпТС = Nрай = NМ/100 000
NОпТС = Nрай =360000/100 000=4
Знайдемо кількість телефонів у кожному районі:
Nтел. рай = Nтел / Nрай
Nтел. рай =147600 /4=36900
Розрахуємо кількість ЦАТС на кожний район (робоча ємність станції складає 7200 номерів):
NЦАТС = Nтел. рай / 7200
NЦАТС =36900/7200=6
Знайдемо кількість постачальників послуг (1 постачальник на 20000 мешканців міста):
Nпост = Nм /20000
Nпост =360000/20000=18
Розрахуємо кількість телефонів, що припадає на один будинок:
Nтел буд. = Nкв. тел /N буд
Nтел буд. =36900 /1600=23
Знайдемо кількість будинків на один район:
Nбуд. рай = N буд / Nрай
Nбуд. рай =1600/4=400
Розрахуємо кількість будинків на одну ЦАТС:
Nбуд. ЦАТС = Nбуд. рай /NЦАТС
Nбуд. ЦАТС =400/6=67
Розрахуємо кількість офісних центрів на одну ЦАТС:
Nоф. рай = 3600/N рай
Nоф. рай =3600/4=900
Nоф. ЦАТС = Nоф. центр /NЦАТС
Nоф. ЦАТС =900/6=150
Знайдемо кількість будинків на одну розподільчу шафу (РШ), при розрахунку, що на одну ЦАТС припадає 5 РШ:
Nбуд. РШ = Nбуд. ЦАТС / 5
Nбуд. РШ =30/ 3=10
Знайдемо кількість офісних центрів на одну РШ (на 1 ЦАТС - 5 РШ):
Nоф. РШ = Nоф. ЦАТС / 3
Nоф. РШ =150/ 3=50
Розрахуємо загальну кількість РШ, до яких підключаються квартирні абоненти:
NРШ кв. = NЦАТС·NЦАТС РШ
NРШ кв. =5·5 = 25
Знайдемо кількість розподільчих коробок (РК), при розрахунку, що на 1 будинок припадає 10 РК:
NРК = 10·Nбуд.
NРК кв. =10·1600=16000
NРКоф. =16000+3600=19600
ємність РК – 10 номерів
Розрахуємо кількість офісних телефонів на один район:
Nоф. тел. рай = Nоф. тел / NОпТС
Nоф. тел. рай =3600 /1=3600
Знайдемо загальна кількість офісних телефонів на одну ЦАТС:
Nоф. тел. ЦАТС = Nоф. тел. рай / NЦАТС
Nоф. тел. ЦАТС =3600 /6=600
Розрахуємо кількість квартирних телефонів на один район:
Nкв. тел. рай = Nкв. тел / NОпТС
Nкв. тел. рай =144000 /1=144000
Знайдемо загальна кількість квартирних телефонів на одну ЦАТС:
Nкв. тел. ЦАТС = Nкв. тел. рай / NЦАТС
Nкв. тел. ЦАТС =144000/6=24000
Розрахуємо загальна кількість офісних телефонів на одну РШ (на 1 ЦАТС припадає 5 РШ):
Nоф. ЦАТС = Nоф. тел. ЦАТС / 5
Nоф. ЦАТС =600/ 5=120
Розрахуємо загальна кількість квартирних телефонів на одну РШ (на 1 ЦАТС припадає 5 РШ):
Nкв. ЦАТС = Nкв. тел. ЦАТС / 5
Nкв. ЦАТС =24000/ 5=4800
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Дата: 2019-05-29, просмотров: 234.